28 Kasım 2007 Çarşamba

Paris Hilton
Bu kez kombinezonla
Bu kez kombinezonla Paris Hilton, gece giydiği kombinezonla Los Angelas sokaklarında boy gösterince bakın neler oldu...
Görünen o ki, hapisten çıktıktan sonra eski imajını temizleme krarı alan Paris Hilton, bu kararına uymakta zorlanıyor. Dün eski kadim dostu Nicole Richie ile Los Angelas'ta öğle yemeği yemek için buluşan Paris, giydiği lacivert kombinezonla komik görüntüler sergiledi. Kombinezonun eteğinin bir ara neredeyse beline kadar sıyrılmasına aldırmayan ünlü yıldız, sokaktaki halkın kendisini cep telefonlarıyla görüntülediğinin farkında bile değildi.
Erkek, sarışın kadınlar karşısında aptallaşıyor
Erkeklerin, sarışın kadınlarla karşılaştıkları zaman "düşük zekálı biriyle karşı karşıya oldukları" inancı yüzünden zihinsel performanslarının düştüğü belirlendi.
Araştırmacılar, erkeklere farklı kadın fotoğrafları göstererek genel kültür testleri yaptılar ve "sarışın kadın" fotoğrafı gösterilince puanlarının düştüğünü keşfettiler. Araştırma sonucunda, erkeğin zihinsel performansının düşüş nedeninin sarı saçlar yüzünden dikkatlerinin dağılmasından değil, farkında olmadan sosyal nedenlerle "sarışın düşünmek"ten kaynaklandığı ortaya çıktı.
Paris X-Nanterre Üniversitesi’nde yapılan araştırmayı gerçekleştirenlerden psikoloji profesörü Thierry Meyer, "Stereotiplerle karşılaşan insanlar, genellikle onlarla aynı seviyede davranıyor. Bu durumda sarışınlarla karşılaşan erkekler, farkında olmadan ’aptal sarışın’ stereotipini taklit ediyorlar" dedi.
Bu son araştırma, insan davranışlarının sterotiplerden kuvvetli şekilde etkilendiğini gösteren araştırmaları da doğruluyor. Araştırmacılar, sarışınların son yüzyıl içinde "sterotipleştirilmeye" özellikle yatkın olduğuna inanıyorlar. Geçmişte Marilyn Monroe ve Suzanne Somers gibi film yıldızları "aptal sarışın" olarak ün yapmışlardı. Şimdilerde ise bu unvanı Paris Hilton ve Jessica Simpson gibi ünlüler taşıyor.
Hapisten çıktıktan sonra imajını tazelemek isteyen Paris Hilton'un banyo görüntüleri ortaya çıktı. Foto-galeri

Tamamen çıplak bir halde köpükler içinde duş alan, dans eden ve tuhaf haraketlerde bulunan Paris Hilton, Parisexposed.com adlı site yüzünden zor günler geçiriyor. Eski banyo görüntülerini aralarındaki bir anlaşmazlık yüzünden ortaya çıkaran sitenin girişi engellenmesine rağmen youtube'da yayınlanmaya devam ediyor.
Paris Hilton, yaşam felsefesini mesajlı tişörtüyle özetledi. Ayakkabıları, çantaları ve erkekleri seviyorum!

Cezaevinden çıktıktan sonra eski şaşalı hayatına veda edeceğini söyleyen Paris Hilton, sözünde durmadı. Her gece başka bir kulüpte görüntülenen Paris, geçtiğimiz hafta bir kulüpte yaptığı striptizle gündeme oturmuştu. Çılgın Paris şimdi de Los Angelas sokaklarında işte bu tişörtüyle görüntülendi. Üzerinde "I love shoes, bags, boys" (Ayakkabıları, çantaları ve erkekleri seviyorum) diyen Paris, erkeklere verdiği değeri de bu vecizle belgelemiş oldu.
Ruj bile süremiyor
Paris Hilton, bu kez Güney Kore’de objektiflerin karşısına çıktı. Katıldığı bir partide aldığı fazla alkolün etkisiyle yine kendinden geçen skandallar kraliçesi, dişlerine kadar bulaşan rujuyla oldukça kötü bir görüntü oluşturdu.
Venezüela Devlet Başkanı Hugo Chavez'le yaptığı görüşmede Temel İçgüdü filminin sorgu sahnesinde Sharon Stone'un canlandırdığı karakterin oturuşunu taklit ederek dikkatleri çeken manken Naomi Campbell'den sonra şimdi de Paris Hilton aynı oturuş biçimiyle Çin ziyaretine damgasını vurdu.

Şanghay kentinde bulunan Hilton Oteli'nde düzenlenen basın toplantısına Çin'in geleneksel kostümlerini anımsatan mini bir elbiseyle katılan Hilton, oturuşuyla yine Sharon Stone'un Temel İçgüdü filmindeki unutulmaz sahnesini anmsattı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

medyadan

BlogcuZade Master